DEČJI NOVOGODIŠNJI LIKOVNI KONKURS

U susret nastupajućim praznicima Centar za kulturu Kučevo organzovao je Dečji novogodišnji likovni konkurs. I ove godine, tradicionalnom pozivu odazvale su se sve četiri osnovne škole, a stručna komisija je donela sledeću odluku:

Predškolci:

Prvo mesto - Jelena Janković, OŠ „Slobodan Jović“ Voluja

Drugo mesto - Staša Bojović, OŠ „Veljko Dugošević“ Turija

Treće mesto - Predškolska grupa OŠ „Slobodan Jović“ Voluja

Mlađi razredi:

Prvo mesto – Magdalena Jović, II-1 razred, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo i Milica Bogić, IV razred, OŠ „Milutin Milanković“ Rabrovo

Drugo mesto – Teodora Jovanović, IV razred, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo i Mina Anđelković, IV razred, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

Treće mesto – Lidija Stanojević, III-1, OŠ „Slobodan Jović“ Voluja i Milica Pavlović, III razred, OŠ „Veljko Dugošević“ Turija

Stariji razredi:

Prvo mesto - Tamara Makuljević, VIII-3 razred, OŠ „Ugrin Branković“ Neresnica i Tijana Šojanović, VIII-1 razred, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

Drugo mesto – Katarina Milićević, VIII razred, OŠ „Milutin Milanković“ Rabrovo i Anastasija Miladinović, V razred, OŠ „Slobodan Jović“ Voluja

Treće mesto – Tijan Makuljević, VII razred, OŠ „Ugrin Branković“ Bukovska i Vanja Mitrović, VI razred, OŠ „Veljko Dugošević“ Turija

Komisija je takodje, kao uspešne izdvojila i nagradila radove sledećih autore:

I razred OŠ „Veljko Dugošević“ Turija

I-IV razred OŠ „Milutin Milanković“ Mustapić

Dva rada učenika IV razreda OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

Likovna sekcija I-IV razreda OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

II-IV razred OŠ „Slobodan Jović“ Voluja

IV razred OŠ „Slobodan Jović“ Voluja

II-3 razred OŠ „Ugrin Branković“ Neresnica

Ksenija Kocić i Andrijana Ristić, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

Nataša Nikić, II-1 razred, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

Matija Rajić, VII-2 razred, OŠ „Slobodan Jović“ Duboka

Ksenija Jenić, VIII razred, OŠ „Milutin Milanković“ Rabrovo

Teodora Orbuljević, IV razred, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

Anđela Adamović, II razred, OŠ „Ugrin Branković“ Kučevo

Marija Stanojević, OŠ „Slobodan Jović“ Duboka

Sara Ljubičić, IV razred, OŠ „Milutin Milanković“ Rabrovo

Pavle Lukić, VI razred, OŠ „Milutin Milanković“ Rabrovo

Jovana Rejkić, VI razred, OŠ „Veljko Dugošević“ Turija

Sve nagrađene učenike, njihove predmetne nastavnike, drugare i direktore škola očekujemo u četvrtak, 26. decembra 2019. godine, u 18.00 časova, u Zavičajnoj galeriji Centra za kulturu Kučevo, na otvaranju izložbe i dodeli nagrada.