ДЕЧЈИ НОВОГОДИШЊИ ЛИКОВНИ КОНКУРС

У сусрет наступајућим празницима Центар за културу Кучево органзовао је Дечји новогодишњи ликовни конкурс. И ове године, традиционалном позиву одазвале су се све четири основне школе, а стручна комисија је донела следећу одлуку:

Предшколци:

Прво место - Јелена Јанковић, ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

Друго место - Сташа Бојовић, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

Треће место - Предшколска група ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

Млађи разреди:

Прво место – Магдалена Јовић, II-1 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево и Милица Богић, IV разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Друго место – Теодора Јовановић, IV разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево и Мина Анђелковић, IV разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Треће место – Лидија Станојевић, III-1, ОШ „Слободан Јовић“ Волуја и Милица Павловић, III разред, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

Старији разреди:

Прво место - Тамара Макуљевић, VIII-3 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Нересница и Тијана Шојановић, VIII-3 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Друго место – Катарина Милићевић, VIII разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво и Анастасија Миладиновић, V разред, ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

Треће место – Тијан Макуљевић, VII разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Буковска и Вања Митровић, VI разред, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

Комисија је такође, као успешне издвојила и наградила радове следећих ауторe:

I разред ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

I-IV разред ОШ „Милутин Миланковић“ Мустапић

Два рада ученика IV разреда ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Ликовна секција I-IV разреда ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

II-IV разред ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

IV разред ОШ „Слободан Јовић“ Волуја

II-3 разред ОШ „Угрин Бранковић“ Нересница

Ксенија Коцић и Андријана Ристић, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Наташа Никић, II-1 разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Матија Рајић, VII-2 разред, ОШ „Слободан Јовић“ Дубока

Ксенија Јенић, VIII разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Теодора Орбуљевић, IV разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Анђела Адамовић, II разред, ОШ „Угрин Бранковић“ Кучево

Марија Станојевић, ОШ „Слободан Јовић“ Дубока

Сара Љубичић, IV разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Павле Лукић, VI разред, ОШ „Милутин Миланковић“ Раброво

Јована Рејкић, VI разред, ОШ „Вељко Дугошевић“ Турија

Све награђене ученике, њихове предметне наставнике, другаре и директоре школа очекујемо у четвртак, 26. децембра 2019. године, у 18.00 часова, у Завичајној галерији Центра за културу Кучево, на отварању изложбе и додели награда.